Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

Tradiční americká značka kol konečně na našem trhu. Jedná se o kola  střední   až   nejvyšší třídy postavená na  výhradně prvotřídních rámech . Nabídka kol je neuvěřitelně široká . Kolo si vybere dítě , závodník i početná rodina . Jedině firma Felt je specialistou na tzv. cruisery , jejichž počet je pro letošek opět rozšířen .  Pro tento rok byly  vylepšeny karbonové  rámy , a to zejména z hlediska dokonalé aerodynamiky a snížení hmotnosti. Tradiční kvalita kol Felt je podpořena neotřelým designem. Chcete-li kolo, které nemá každý , žádejte Felt.

Tak jako u vzniku mnoha firem z cyklistické branže stál i za založením firmy Felt Bicycles bývalý cyklista a triatlet. Jeho jméno je Jim Felt. Původně bylo jeho přáním stavět kola pro specializovanou klientelu s neobvyklými požadavky. Základ ale vždy byl - rychlejší a pohodlnější stroj. Postupem doby se kola Felt stávala stále žádanější a tak se kdysi  malá firma stala jednou z největších v USA . Dnes je tento gigant jedním z hlavních technologických průkopníků na cyklistickém trhu na celém světě. Úspěch značky Felt je totiž založen na neustálém zdokonalování a vylepšování svých výrobků.

Nejlepší technologie a moderní postupy určující vývoj jsou základními stavebními kameny pro vznik a vývoj kol a komponentů Felt. Nic se nedělá samoúčelně , a proto je maximální péče věnována i sebemenšímu detailu. Byla to právě firma Felt, která dala světu systém pružení Equilink, dokonalou aerodynamiku u svých rámů a kol a nyní i novou technologii zpracování karbonu tzv. Textreme.
Sám Jim tvrdí, že téměř vše už bylo na kole vymyšleno, ale i to již známé se dá ještě zdokonalit.

On-line katalog

Felt však nejsou jenom kola. Firma nabízí i velké množství doplňků pod jmény Bayonet či Felt. Jedná se o prvotřídní komponenty, které jsou vhodné pro všechna kola .