Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

Doplňky pro sportovce . Všeobecná kategorie, kam je zařazeno vše ,co se  nevešlo jinam. Patří sem například PULSMETRY, TRENAŽÉRY, MASÁŽNÍ PROSTŘEDKY, apod.  Nabídka je velmi obsáhlá , výrobců je mnoho a není v možné zde vše popsat. Proto volejte s jakýmkoliv dotazem, rádi Vám poradíme.

Především pro náročné zákazníky je  v nabídce produkce amerického giganta -  firmy Garmin. Portfolio firmy tvoří přístroje pro běžce, cyklisty i nenáročně sportující aktivní lidi. Požadujete-li nadstandartní kvalitu a zabezpečení - pak žádejte Garmin.

Měřiče tepové frekvence

Pro rekreační až výkonnostní amatérské sportovce je výrobek značky Sigma Sport. Nadnárodní gigant vyrábějící velmi kvalitní cyklokomputery má v posledních letech v nabídce i velmi přijatelné pulsmetry, vhodné pro všechny sportovní aktivity.

Trenažéry

Renomovaný italský výrobce  cyklotrenažérů pro náročné , každodenní použití . Výrobky jsou homologovány pro užití v profesionálním sportu. Mírně vyšší cena proti noname konkurenci je bohatě vyvážena absolutní funkčností a kvalitou.

Kinetic. Revoluční trenažéry, které  udivily odborníky ve všech světových médiích. Tiché, spolehlivé a hlavně s možností naklánění. Jedině Kinetic Vám dokáže přiblížit jízdu na trenažéru jízdě venku. Cenově překvapivě velmi příznivé.

Masáže, chemie, ochrana

Přípravky Sixtus se vyrábí ze surovin alpských bylin, jsou testovány  ve vlastní laboratoři v Německu. Výroba Sixtus přípravků splňuje evropské směrnice o kosmetických přípravcích. V nabídce jsou i tzv. tejpovací pásky .

Anglický výrobce sportovních, masážních, regeneračních a ochranných olejů. Portfolio firmy je sice menší , o to však je zajímavější. Firma Muc-Off je dodavatelem profitýmů Sky, Astana, Saxo, atd. Také je držitelem řady patentů v oblasti maziv.