Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

V této speciální kategorii je v nabídce komplexní program speciální výživy a nápojů pro sportovce , a to nejen pro cyklisty. Jsme připraveni pro Vás zpracovat kompletní dietetický program a nápojový režim, který bude plně vyhovovat Vašim představám a požadavkům.  Je absolutní samozřejmostí ,že nabízíme pouze preparáty a produkty neobsahující jakékoliv nepovolené látky , a které jsou schválené  Českým antidopingovým výborem.


Ve stručnosti lze výživu a pitný režim rozdělit do třech základních kategorií.

Podle vlastních zkušeností Vám doporučejeme :

Před výkonem

Do této skupiny je možné zařadit lehce stravitelnou stravu a to na bázi přírodní či "syntetické". Velmi vhodné je upravit jídelníček podle zásad zdravé výživy a vhodně to zkombinovat s tím, co Vám chutná. V nabídce máme kaše, tyčinky, energetické gely i výživné tablety. Obecně je tím myšleno vše, co Vás připraví a stimuluje pro sportovní výkon.

Během výkonu

Vlastní sportovní aktivita, ať nižší nebo vyšší vede k postupnému spotřebování energetických zásob a tvorbě kyseliny mléčné ve svalech.  Svalové křeče , hypoglykemický šok (tzv. hlaďák) nebo obyčejnou žízeň, zná asi každý. Aby Vás bolest a nepříjemné stavy potkávaly co nejméně, je vhodné udržovat pravidelný pitný a stravovací režim. Podcenění se bohužel nevyplácí.

Po výkonu

Po náročném výkonu je třeba patřičně regenerovat. To dá rozum... Jenže lehnout na gauč, dát si pivo a párek asi nebude to nejlepší. Abyste mohli fungovat i druhý den, je třeba doplnit ty minerály , které jste v potu ztratili a doplnit energii, která byla spotřebována. Je mnoho výrobků, které Vám pomohou zpět do vyrovnaného stavu a připraví tělo i mysl na další zátěž.