Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

Tato kategorie obsahuje veškeré oblečení a jeho doplňky vhodné pro sportovce. Patří sem specializované funkční  prádlo , rukavice ,dresy, kalhoty krátké i dlouhé, ponožky, čepičky a čelenky, zimní oblečení , atd. Atd. Vše , co souvisí s módou (i cyklistky a cyklisté se chtějí líbit), se velmi rychle obnovuje a mění. Proto zde uvedu průřez nabídkou firmy Diablo sport. Nabídka je dostatečně široká a pro všechny věkové, váhové a výškové kategorie. Podle zkušeností našeho závodního týmu preferujeme výrobce české a skutečné italské , nikoli italsky znějící a vyrobené v Číně (že, Silvini..).

DRESY - v provedení s krátkým i dlouhým rukávem , kombinézy i speciální downhillové komplety. Vše ,co si budete přát a to od firem, které oficiálně zastupujeme. Po domluvě lze objednat i dresy s motivy na Vaše přání. Hlavní partnerskou firmou jsou  Briko, Northwave, KALAS , GIESSEGI, AGU atd. Samozřejmostí je i oblečení pro ženy a dívky.

KALHOTY - platí zde to , co je psáno výše. Tj. standart i nestandart (na objednávku). Připraveny jsou kalhoty s šlemi i bez,s antibakteriální vycpávkou i s jelenicí. Střihy čtyř, šesti, osmi  i jedenáctipanelové pro opravdu náročné cyklisty. Barvy jsou nejčastěji zastoupeny černou a modrou . Není to ale pravidlem. Velmi prodávané jsou tzv. MTB šortky, vypadající jako klasické kraťasy, ale s kompletním cyklistickým komfortem.

RUKAVICE - nabídka rukavic je velmi široká. Ekonomické druhy jsou od firmy FORCE, v cenách od 99,- kč za dětské přes 129,- za rukavice pro dospělé až po cca 599,- za speciální sjezdové .Velmi výhodné jsou GELOVÉ rukavice KLS v ceně od 279,- Kč. Střední  a top třídu zastupují firmy RUDY PROJECT , NALINI,  a O´Neill . Zde ceny začínají od 490,- korun českých. Na speciální objednávku Vám přivezeme i rukavice firmy SHIMANO.

ZIMNÍ OBLEČENÍ - pro chladné klima lze u nás koupit téměř cokoliv od výše jmenovaných výrobců. Světovým standartem jsou materiály s podílem materiálů COOLMAX, WINDSTOPPER a GORE-TEX. Je proto samozřejmostí ,že všichni námi zastupovaní výrobci mají ve svých nabídkách produkty s těmito materiály.

PONOŽKY, NÁVLEKY a ČEPICE - stručně řečeno  vše od Northwave, Force, SIDI, Kalaše, Rudy Project. Novinkou pro letošní rok jsou ponožky od výrobce kol Apache, které jsou za velmi příznivou cenu a velmi kvalitní. Určení jak pro MTB tak silnici. Čepičky a kukly máme pro všechny hlavy ( i pomazané..) .

FUNKČNÍ PRÁDLO - především spodní prádlo , u nás zastoupeno produkty velmi známé české firmy Progress. Pro velmi náročné zákazníky máme připravené výrobky Northwave nebo Outwet.  Je vhodné jak pro  sportovce všech kategorií tak i pro fyzicky těžce pracující.  Vyrobeno z materiálů odpuzujících vodu, nedržící špínu ani chemické nečistoty. K dispozici kompletní výrobní program výše uvedených firem.