Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

Globálně známá  značka kol na našem trhu. Jedná se o kola všech kategorií postavená na  výhradně prvotřídních rámech z aluminia třídy 7005 T6 , aluminia Kinesium a u top modelů z karbonu . Díky slovenskému výrobci je cena více než příznivá. Kolo pro sebe si zde najde jak malý začínající biker, rodina pro své výlety tak i náročný závodník. Pro letošní rok je nově v nabídce ucelená řada sedmadvacítek  a enduro fullů. Vybere si téměř každý. Navíc je k prodeji kompletní doplňkový program Kellys. Tj. brašničky, helmy, nářadí, batohy, ... atd.  Pod křídla Kellys patří i značky ALPINA a STRIDA.

kola
ALPINA 2023

Ekonomická třída jízdních kol. Při zachování výborné kvality je zaručena velmi příznivá cena. Této výhody bylo dozaženo použitím levnějších komponentů Shimano a základních duralových rámů. Kola jsou vhodná pro běžné, nenáročné použití , a to jak na silnici , tak i v terénu. Většina typů je ve dvou barevných provedení. Ceny začínají na příjemných 6990,- kč , a to v základu s duralovým rámem, odpruženou vidlicí a mechanikou Shimano !!!

kola
KELLYS 2023

Hlavní slovenský výrobce jízdních kol všech kategorií. Portfolio značky je každoročně rozšiřováno a doplňováno o nové modely. Designově jedinečná a nezaměnitelná kola jsou k vidění po celé Evropě. Design, výzkum i montáž jsou prováděny v Evropě. V současné době je zřejmé, že značka Kellys je již vnímána jako průkopník nových technologií ve východní a střední Evropě. Díky silné pozici na trhu je samozřejmostí prodloužená záruka a nadstandartní technická podpora.

Elektrokola KELLYS jsou novinkou v portfoliu Kellys. E- biking je absolutně nová cesta v cyklistice. Bez ohledu na to, jestli jezdíš po cestě nebo mimo ni, budeš překvapen jak rychle a daleko můžeš jít bez většího úsilí a při udržení svého oblíbeného pocitu z klasické jízdy na kole. Elektricky “podpořená” kola posouvají každého jezdce na úplně novou úroveň.

Kola
E-BIKE KELLYS