Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

Standartem vybavení všech typů kol jsou komponenty firem  Shimano , Campagnolo nebo SRAM.  V posledních letech se však prosazují i výrobky firem jako např. FSA, BBB, ROTOR... atd. Nabízíme proto kompletní výrobní program těchto uznávaných firem. Pokud pomineme extra nekvalitní ,neznámé  komponenty kol ze supermarketů, je i dnešní taiwanská produkce velmi zajímavá . Hlavně cenou a kvalitou zpracování. Proto mimo výrobků výše jmenovaných světových gigantů, lze u nás koupit i produkty firem : SUNTOUR, A2Z, FORCE, STING,... a dalších .
A aby byli uspokojeni i nároční zákazníci ,je tu pro ně připraven sortiment firem  FRM, CERAMICSPEED, HOPE, TISO ...  a další libůstky, po kterých srdce cyklistovo jen prahne. Samozřejmostí je stálá nabídka sice méně kultovních, ale přesto velmi kvalitních produktů  RITCHEY, MAGURA,  SUN RINGLÉ, ... atd.

Není technicky možné zde vše detailně popsat a zobrazit, neboť položek je nekonečně mnoho. Zavolejte do obchodu nebo pošlete E-mail a my obratem odpovíme a nabídneme to nejvhodnější pro Vás.


Jsme autorizovanými prodejci výše uvedených značek ,a proto produkty , které u nás koupíte jsou VŽDY originální a určené pro tuzemský trh. Nikdy u nás nekoupíte 2.jakost či falzifikát. Garantuji Vám, že všechny výrobky jsou řádně schválené pro použití v České republice. Samozřejmostí je, že Vám vše odborně namontujeme a seřídíme. Nebráníme se ani konzultacím k výrobkům u nás nekoupených.

Jako jediní v oblasti máme k dispozici testovací a seřizovací jednotku pro elektrický systém řazení Shimano Di2.