Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

Velmi důležitou součástí každého specializovaného obchodu je také odborný servis. Myslíme si, že následná péče o Váš stroj je stejně důležitá,  jako vlastní koupě.

Kolo nebo doplňky můžete zajisté koupit kdekoliv, ale jen zkušený a šikovný mechanik zajistí bezchybnou a dlouhou funkčnost Vašich zařízení.

Není pravda, že kolo koupené po internetu je ihned připravené k jízdě, jak tvrdí mnozí internetoví prodejci. (leda byste jezdili v přepravní krabici…) I tato kola potřebují seřídit, a to velmi pečlivě.

Každý nákup je Vaše výsostná volba, jen zkuste popřemýšlet o tom, kde k výrobku dostanete také následnou péči a servis .

Na veškerá kola zakoupená v prodejně DIABLO SPORT je poskytován plný záruční a pozáruční servis. Všechny opravy v záruce jsou vyřizovány do dvou pracovních  dnů a jsou po dobu 2 let zcela zdarma.  Jízdní kola u nás koupená mají vždy přednost při přijímání do oprav i po skončení záruční doby. Všem majitelům jízdních kol , zakoupených u nás,  je pozáručně poskytována   SLEVA 30 % z ceny práce za provedenou opravu, a to po neomezeně dlouhou dobu.
   Pokud máte kolo, či jiný výrobek u nás nezakoupený - nevadí . Servis provádíme také. Opravíme jakékoliv kolo, které opravit lze (tj. Nikoliv ze zahraničních smetišť a bleších trhů).Spravíme mechaniku, seřídíme řazení, vypleteme kolo,... . Prostě a jednoduše provedeme KOMPLETNÍ SERVIS, JAKÝ SI BUDETE PŘÁT.

ZAKÁZKOVÁ STAVBA KOL.
  
Budete-li si přát kolo, jaké nikdo jiný nemá , využijte možnosti zakázkové stavby kol. Postavíme kolo přesně podle Vašich požadavků a potřeb. V nabídce je několik stovek možných kombinací barevných i technických . Není problém postavit kolo, které je určeno pro časovku , sjezd, dráhu , cyklokros, závodní cross-country apod..... Vybere si snad každý. Samozřejmé je , že při zakázkové stavbě neúčtujeme cenu za montáž a seřízení.

Našimi spokojenými klienty jsou například:

Několiknásobná mistryně ČR v dlouhém triatlonu  Jana Candrová
Mistr světa amatérských cyklistů v Maratonu Petr Pivoňka
Ligový volejbalista a reprezentant Radek Motys
Trenér HC Motor ČB a bývalý reprezentant Radek Bělohlav
Bývalý ředitel NZ Škoda Auto Ján N.  
Osobní právník Petra Kellnera Josef B.

A další zákazníci , kteří si přáli zachovat diskrétnost… .