Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf
Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt

Firma Diablo Sport vznikla v roce 1995 jako čistě specializovaný projekt, který měl zaplnit mezeru na trhu  s  velomateriálem v Českém Krumlově. Koncepce firmy je dána dlouholetými profesními zkušenostmi zakladatele s cyklistikou a vším ,co se jí týká. Samozřejmostí je proto profesionální  obsluha našich zákazníků a maximální míra snahy o splnění jakéhokoliv požadavku z cyklistické a sportovní oblasti.

Vzhledem k rostoucím požadavkům trhu jsme  schopni nabídnout zákazníkům komplexní servis , a to nejen v  oblasti techniky, ale i v oborech jako jsou tréninkové metody, sportovní výživa , práce s měřiči tepové frekvence a jejich využití ve vlastní sportovní činnosti, atd. Nabídka firmy musí být zákonitě dostatečně široká a stabilní , abychom byli důvěryhodní a aby zákazníci sehnali vše ,co potřebují. Současně však nezapomínáme na celkovou atraktivitu nabídky, a to především v oblasti koncové ceny. ( Podívejte se na náš systém slev, stojí za to.)

Je více než zřejmé, že prodávat kola a ostatní zboží v nevzhledných kartónových krabicích již dnes, díky bohu,  nestačí. Ostatně, "kvalitu "  kol ze supermarketů zná každý. Toto zboží , byť cenově výhodné u nás nenajdete. Najdete " pouze " kvalitní zboží , řádně schválené státními zkušebnami zemí EU a prověřené miliony uživateli na celém světě. Pokud je jenom trochu možné, snažíme se preferovat zboží domácích výrobců, což zejména platí o nabídce kompletních jízdních kol, kde podíl českých výrobců činí skoro osmdesáti procent.  Chceme jenom nabízet kvalitní a prověřené zboží, nikoli brak. Proto také zaručujeme každému zákazníkovi individuální přístup a služby.

Myslíme si, že cyklistika je sportem budoucnosti , a proto se zaměřujeme i na podporu aktivit neobchodních. Podporujeme a sponzorsky přispíváme na činnost úspěšného amatérského týmu.


Děkuji za Váš čas, který jste nám doposud věnovali.

Ing. Michael Baťka