Domů Firma Novinky Nabídka Servis Team Kontakt
DIABLO SPORT

Copyright 2014 - Diablo Sport

Otevírací doba
Pondělí - Pátek : 10 - 17 hod.
Sobota : 10 - 12 hod.

Mail: mailto:info@diablo.cz Nofacebook.pdf

Základním stavebním kamenem jízdního kola je kvalitní rám. Rám ale nemusí splňovat očekávané požadavky pokud je vybrán nevhodně velký, měkký , těžký ... anebo drahý. Jsme schopni Vám nabídnout rám podle Vašich požadavků a nároků. Je jedno zda-li jste profesionál nebo na kole jezdíte pouze na ryby, vybere si každý.

Firma Diablo Sport je oficiálním prodejcem rámů a rámových sad značek : KUOTA , FELT, DEDACCIAI, WILIER, MERIDA, APACHE , SPYDER . Důležité je pouze vědět k čemu jej budu používat, jak často budu jezdit a samozřejmě kolik chci investovat do jeho koupě. My si Vás změříme a nabídneme rám vhodný přímo pro Vaši postavu a potřebu.  Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi.

Apache

Každý z výše uvedených výrobců má ve svém výrobním programu rámy pro většinu cyklistických disciplín. Tj. Rámy pro horská kola (verze 26”, 27,5” a  29” ), silnici , triatlon, cyklokros , atd.  Všichni také nabízejí možnost výběru z několika barevných provedení a samozřejmě také velikostí. Cenové rozpětí je velmi široké. Jsou rámy za 2000,- kč , ale  i za pětinásobek . Vybere si opravdu každý.